دانلود آهنگ صدای بارون از اپیکور باند+متن +پخش آنلاین

♬♪♪♫♪♬

Danlod Ahang EpiCure Band | Sedaye Baroon 

♬♪♪♫♪♬

Download New Song By EpiCure | Sedaye Baroon +Text

دانلود آهنگ جدید اپیکور باند بنام صدای بارون

دانلود آهنگ جدید اپیکور صدای بارون کیفیت عالی+پخش آنلاین+تکست

تکست آهنگ صدای بارون اپیکور :

صدای بارون میپیچه توو گوشم
کتاب آمون میرینه توو مودم
نیگا خدامون میبینه رو دودم
گلایه هامو میگیره به اونور

♬♪♪♫♪♬

تو نورِ محض من تاریک و غرورم
شکست و باز هم درگیرِ سجودم

زبونو بستن از اینه سکوتم
بگیر دو دستم در حینِ سقوطم
دنیا رسیده تهش مشتی
بردا دیگه أ زحمت نی

♬♪♪♫♪♬

هر میدویی مقصد نی

در باز ولی رحمت نی
حرف نزنه هیچ احدی که یه دنیا باهاش حرف دارم
با اینکه بد ترسیدم تو این امتحانه رَد نشم
ولی رَد دادم دیگه هیچی برام جالب نیست
نگاه نکن خندمو من توم داغونه ظاهر بیست
اوستا انگار وارد نیست

♬♪♪♫♪♬

انلود آهنگ  اپیکور باند صدای بارون

میگه چشم بسته رو خط راه میری و محکومی به رفاقتِ با ابلیس
ببین من ، مغزتو میدَرم ، روحتو میبرم ، زندگیتو میخرم

هر چقدر هم بالا باشی عادتمه از بلندی میپَرم

♬♪♪♫♪♬

برای دانلود مستقیم آهنگ  اپیکور باند - صدای بارون لطفا روی لینک های زیر کلیک کنید

کیفیت متوسط :

http://up.bia4music.ir/music/94/khordad/128.jpg

کیفیت عالی : 

http://up.bia4music.ir/music/94/khordad/320.jpg

پخش آنلاین صدای بارون اپیکور

دانلود آهنگ

برچسب ها :

دانلود موزیک جدید اپیکور بند ،دانلود البوم جدید اپیکور باند ،دانلود آهنگ اپیکور کاپیتان سعید ،دانلود موزیک شبیه من اپیکور ،دانلود آهنگ گاهی وقتا از اپیکور بند ،بهترین اهنگ اپیکور بند ،epicure balatar ،gahi vaghta epicure ،متن اهنگ گاهی وقتا اپیکور ،دانلود آهنگ گاهی وقتا از 25 باند
،متن اهنگ گاهی وقتا از پرهام ،دانلود اهنگ گاهی وقتا از وانتونز ،دانلود اهنگ بگو یادته از اپیکور،دانلود آهنگ جدید اپیکور بند ،دانلود آهنگ two از اپیکور ،دانلود آهنگهای قدیمی اپیکور،دانلود اهنگ های شاد اپیکور،دانلود تمام اهنگ های اپیکور به صورت یکجا دانلود فول آلبوم اپیکور با کیفیت 320،دانلود اهنگ های اپیکور،دانلود اهنگ اپیکور لاکچری ،دانلود آهنگ two از اپیکور،دانلود آهنگ های اپیکور باند لاکچری،دانلود آهنگ one از اپیکور،دانلود اهنگ های شاد اپیکور،دانلود فول البوم اپیکور یکجا،دانلود آهنگ های آتنا اپیکور،دانلود آهنگ هنوز همونم صادق و آتنا اپیکور،دانلود آهنگ جدید آتنا اپیکور به نام چشمات ،دانلود اهنگ اتنا اپیکور چشات ،آتنا اپیکور ویکی پدیا ،دانلود آهنگ آتنا خانوم،دانلود اهنگ صادق و اپیکور کمبود،دانلود اهنگ رپ من هنوز همونم،دانلود تمام تک اهنگ های اپیکور،،دانلود آهنگ های اپیکور باند لاکچری،دانلود آهنگ two از اپیکور،دانلود اهنگ قدیمی اپیکور،دانلود آهنگهای قدیمی اپیکور،دانلود فول البوم اکتاو بند،دانلود اهنگ جمعه شب اپیکور بند،انلود البوم اپیکور جمعه شب،دانلود آهنگ two از اپیکور،اپیکر باند،دانلود اهنگ اپیکور به نام یک،

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها